Avalon - Roley-Play Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mieszkanie - Leon

Go down

Mieszkanie - Leon Empty Mieszkanie - Leon

Pisanie by Leon Cryoberg Nie Lip 10, 2016 10:11 pm

Całkiem obszerne mieszkanie, urządzone w ciemnych kolorach. Głównie bordowy, czarny, szkarłatny.
Po wejściu głównymi drzwiami, można skierować się w lewo. Za czarne drzwi by dostać się do obszernej łazienki. Na lewo natomiast do salony, który w połączeniu z kuchnią wydaje się obszerny. Na wprost znajduje się sypialnia, a w niej jeszcze jedne drzwi, które prowadzą do jego prywatnego pokoju.
Leon Cryoberg
Leon Cryoberg

Liczba postów : 113
Points : 14530
Join date : 10/07/2016

Powrót do góry Go down

Mieszkanie - Leon Empty Re: Mieszkanie - Leon

Pisanie by Leon Cryoberg Czw Lip 14, 2016 12:28 pm

Po powrocie z Akademii wziąłem prysznic, zjadłem coś i posiedziałem z dwie godziny przy otwartym oknie, przyglądając się ciemności która oblała dosłownie wszystko. Ciągnęło mnie do niej. Nie wiem czemu. Może to przez krew demona, a może po prostu lubiłem ten kolor.
Położyłem się spać.
Następnego dnia z rana, skierowałem się do prywatnego pokoju. Miałem tam mini wersje siłowni, z której korzystałem. Wziąłem się za ćwiczenia, a po nich poszedłem się ogarnąć - wliczając w to prysznic, śniadanie i sprawdzenie planu.
Leon Cryoberg
Leon Cryoberg

Liczba postów : 113
Points : 14530
Join date : 10/07/2016

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach